Zestaw konkursowy "Najpiękniejszy maluch Żyrafy Sophie": Żyrafa Sophie i gryzak

Klasyczna Żyrafa Sophie wraz z małym gryzaczkiem w kształcie Sophie

kat. wiek.: 0 m +

Więcej szczegółów

516510

3 dostępnych

Ostatnie egzemplarze!

90,00 zł brutto

Wyślij do znajomego

Program lojalnościowy Kupując teraz ten produkt otrzymasz 9 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 9 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,45 zł.


16 inne produkty z tej samej kategorii:

Klasyczna Żyrafa Sophie wraz z malym gryzaczkiem w kształcie Sophie

kat. wiek.: 0 m+

Zestaw jednocześnie bawiący i kojący ząbkowanie. Zawiera:

- lateksową Żyrafę Sophie - gryzak i pierwsza zabawka dziecka, stymulująca wszystkie zmysły od chwili narodzin; w 100% naturalna, pokryta farbą spozywczą, wytwrzana recznie we Francji; doskonałe remedium na ząbkowanie;

- gryzak o kształcie Żyrafy Sophie, kojący swędzące dziąsła.

Opakowany w ładne pdełko promujące "Konkurs na najpiekniejszgo malucha Żyrafy Sophie", organizowany corocznie przez producenta (marzec-styczeń) o zakresie międzynarodowym. Wystarczy kupić Sophie, zrobić zdjęcie i wysłać tu, a potem głosować :-) Do wygrania ciekawe nagrody!

UWAGA!!! W okresie od marca - grudnia 2018 roku za każdy zakupiony zestaw opatrzony nakleją "Lekarze bez Granic" w kształcie serca producent ufunduje 3 szczepionki przeciwko odrze.

UWAGA! Nie sterylizować, nie gotować, nie wyparzać, nie wkładać do zmywarki, czyścić ciepłą wodą i wycierać do sucha. Sprawdzać produkt przed kazdym użyciem, wyrzucic gdy nosi oznaki uszkodzeń. Nie wystawiać na słońce ani inne źródła ciepła.

Produkt naturalny, zużywa się w trakcie ząbkowania jak smoczek. Produkt higieniczny, nadaje się tylko dla jednego użytkownika.

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.