Termometr kąpielowo-pokojowy i płyn do kąpieli

Termometr kąpielowo-pokojowy i płyn do kąpieli

kat. wiekowa: 0 m +

Teraz możesz mierzyć temperaturę w pokoju lub wody do kąpieli i bawić się z maluchem w trwałej, obfitej i naturalnej pianie do kąpieli !

Więcej szczegółów

523500 SLG 704_urodziny

6 dostępnych

Obniżka ceny! 75,00 zł brutto

107,00 zł brutto

Wyślij do znajomego

Program lojalnościowy Brak punktów programu lojalnościowego ponieważ produkt ma już obniżoną cenę.


Termometr kąpielowo - pokojowy i trwała piana z naturalnym płynem do kąpieli

kat. wiekowa : 0 m +

Sprawdź temperaturę w kilka sekund!

Termometr ten pozwala na utrzymywanie stałej i pewnej temperatury wody podczas kąpieli dziecka dzięki jego stale świecącemu wyświetlaczowi oraz wskaźnikowi bezpieczeństwa.

Gdy tylko woda osiągnie odpowiednią temperaturę dla kąpieli malucha, tj. między 32 C a 38 C (90 F a 100 F)  na cyfrowym wyświetlaczu zapala się zielona lampka. Ten praktyczny termometr jest prosty i szybki w obsłudze, podaje bardzo dokładny odczyt temperatury wody w kilka sekund dzięki swemu elektronicznemu czujnikowi. Gdy jest wyjęty z wody wskazuje także temperaturę otoczenia.

Włącznik ON i wyłącznik OFF. Dwie jednostki pomiaru temperatury : Celsjusza i Farenheita. Wymaga dwóch bateri 1,5 V LR43/AG12

Radosne i relaksujące chwile w kąpieli, trwała i obfita piana bez związków chemicznych

Naturalny płłyn do kąpieli delikatnie czyszczący skórę. Bardzo obficie się pieni. Wyselekcjonowane, bezpieczne składniki: biała herbata i owies odżywiają, nawilżają i koją skórę, wyciąg z lawendy relaksuje. 

Sposób użycia: Nalać niewielką ilość płynu do kąpieli na dno wanny, a następnie napuścić wodę. Im wyższe ciśnienie wody, tym więcej będzie piany!

Uwaga! Mokre i namydlone dziecko może być śliskie. Spłukać skórę przed wyjęciem malucha z kąpieli i otulić bawełnianym ręcznikiem kąpielowym z kapturem o wymiarach 70x70 cm z pluszową żyrafą Sophie do zabawy dla dziecka gdy jest wycierane.

Opakowanie płynu: tuba, pojemność 150 ml. Wyprodukowano w UE. 

*) Oferta tylko do wyczerpania zapasów

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.