Zielony pociąg Chlorofil

Zielony pociąg prezentujący dzieciom odnawialną energię, sortowanie odpadów, wyzwalający kreatywną zabawę jednocześnie ucząc o zrównoważonym rozwoju naszej planety.

Więcej szczegółów

230208

8 dostępnych

99,00 zł brutto

Wyślij do znajomego

Program lojalnościowy Kupując teraz ten produkt otrzymasz 9 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 9 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,45 zł.


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

Zielony pociąg prezentujący dzieciom odnawialną energię, sortowanie odpadów, wyzwalający kreatywną zabawę jednocześnie ucząc o zrównoważonym rozwoju naszej planety.

Jedną z nowatorskich cech "zielonego pociągu" jest to, że dzieci mogą wytworzyć ich własną energię, która porusza pociąg jeżdżacy bez bateri !!! Muszą przekręcić wajhę na stacji by naładowac pociąg, który rozpoczyna wtedy swoją podróż w bardziej przyjazny dla środowiska sposób. Pociąg przewozi odpadki do centró recyclingu sprytnie ucząc dzieci jak sortowac śmieci. Dzieci mają dużo uciechy wkładając śmieci do kubła na dachu stacji, a następnie spuszczają je przez przyciśnięcie guzika, do wagonów pociągu. Mogą zatrzymać pociąg w jednym z centrów recyclingu i sortować śmieci wkładając je do odpowiednich koszy. Kiedy skończą wystarczy otworzyć szyflady znajdujące się pod centrami, zabrać śmieci spowrotem na stację i zacząć zabawę od nowa. W zestawie są 3 figurki z rodziny Chlorofil i 21 akcesoriów oraz gra edukacyjna wspomagająca dzieci w nauce o zrównoważonym rozwoju i co mogą zrobić by chronic swoją planetę.

Kategoria wiekowa: 36 m +

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.