„Ciepły” talerz z przegródkami na przyssawce

„Ciepły” talerz z przegródkami na przyssawce

Więcej szczegółów

450404

Stan: Tego produktu brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

49,00 zł brutto

Wyślij do znajomego

Program lojalnościowy Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


14 inne produkty z tej samej kategorii:

Wesoły, "ciepły" talerz bawi i jednocześnie uczy rozpoznawać smaki bez nerwów, że posiłek wstygnie.

Kategoria wiekowa: 6 m +

Talerz idealny do utrzymania ciepłoty jedzenia. Przyssawka zapewnia, że talerz pozostaje w miejscu i nie ucieka niezdarnym rączkom. Przyssawka jest ściągana do mycia. Trójdzielny talerz ułatwia oddzielenie potraw od siebie i pomaga w nauce rozróżniania smaków. Zbiornik na ciepłą wodę ma bezpieczną przykrywkę. Żyrafa Sophie na spodzie bawi i zachęca do jej odkrycia.

 

Informacja dla użytkownika:  napełnij zbiornik ciepłą, ale nie wrzącą, wodą. Zamknij przykrywkę i mocno ją dokręć.

Kolory i szczegóły zawartości mogą się różnić. Zachowaj opakowanie ponieważ zawiera istotne informacje. Wyrób zgodny z normą EN 14372 norm. Dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia.

Czyszczenie: Można myć w zmywarce (górny kosz) lub ciepłą wodą z mydłem, następnie spłukać. Umyć przed pierwszym użyciem. Nie gotować i nie sterylizować!

Dla bezpieczeństwa dziecka:

UWAGA!: Ten produkt nie jest zabawką. Musi być używany w obecności dorosłego. Jest używany z gorącą wodą.  Upewnij się, że dziecko nie dotyka pokrywki, by uniknąć jakiegokolwiek ryzyka poparzenia. Zbadaj produkt przed każdym użyciem. Wyrzucić w przypadku jakichkolwiek objawów gorszego stanu lub popękań. Nie wsadzaj do kuchenki mikrofalowej. Zawsze sprawdzaj temperaturę żywności przed podaniem dziecku. Przechowywać niewykorzystywane elementy poza zasięgiem dziecka.

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.