Grzybki - młodsi kuzyni Żyrafy SophieZnaleziono 4 produkty.

Grzybki - młodsi kuzyni Żyrafy Sophie
Rodzeństwo ChanPieGnon to ekskluzywne i oryginalne gryzaczko – zabawki dla niemowląt i małych dzieci, wyglądające jak ekipa antropomorficznych „pieczarek”. Wykonane w całości ze 100% naturalnego lateksu, czyli gumy otrzymywanej z soku drzewa Hevea. Dzięki temu są jedwabiste w dotyku, bardzo wytrzymałe i przede wszystkim całkowicie zdrowe i naturalne.Niemowlęta uwielbiają delikatny, ale charakterystyczny zapach i smak gumy Hevea, dzięki czemu grzybki ChanPieGnon wspaniale sprawdzają się jako gryzaki przy ząbkowaniu. Barwione są całkowicie bezpieczną farbą spożywczą. To młodsi kuzyni słynnej Żyrafy Sophie. Są to nie tylko gryzaki, ale też idealne pierwsze zabawki. Są miękkie i zupełnie bezpieczne w niezręcznych rączkach niemowlęcia. Każde z rodzeństwa ma swoje atrybuty, które go wyróżniają.

Urodzili się w 2005 roku - dwóch braci i jedna siostra. Mieszkają w borze u stop 100.letniego dębu. Każde z rodzeństwa ma swoją osobowość:

Chan (niebieski) – jest Starszym Bratem. Jest bardzo opiekuńczy i dba o pozostałą dwójkę rodzeństwa. Bardzo lubi kwiaty i jego antena na głowie świeci gdy jest zadowolony.

Pie (różowa) – słodka i delikatna siostrzyczka, ale często niezły z niej łobuziaczek. Uwielbia żarty i niespodzianki. Dzięki swym diabelskim różkom i magicznej różdżce płata figle swoim braciom.

Gnon (zielony) – najmłodszy z rodzeństwa. Jest marzycielem, a jego antena zmienia się stosownie do jego nastroju. Gdy jest szczęśliwy przybiera kształt serduszka.