Kolekcja Żyrafy SophieZnaleziono 124 produkty.

Kolekcja Żyrafy Sophie
Żyrafa Sophie - pierwszy gryzak i zabawka maluszka, stymulująca jego wszystkie zmysły: wzrok, zapach, słuch, dotyk, smak już od chwili jego narodzin.

Kolekcja gryzaków i produktów dla dzieci zbudowana w oparciu o legendarną, francuską Żyrafę Sophie, która nieustająco towarzyszy dzieciom w ich rozwoju i poznawaniu świata od ponad 55 lat.

Wyjątkowe pudełko dla wyjątkowego produktu
Urodzona w 1961 roku w Paryżu, Żyrafa Sophie jest symbolem pierwszego gryzaka malucha, który nie tylko koi ząbkujące dziąsła, ale także bawi i rozwija pięć zmysłów dziecka: wzrok, słuch, dotyk, zapach i smak.
Uwielbiana przez rodziców i ich dzieci od ponad pół wieku, Żyrafa Sophie stała się niezbędnym elementem wyprawki w ponad 80 krajach na świecie.
Myśląc o wszystkim co najlepsze dla naszych małych i wyjątkowych klientów mamy przyjemność przedstawić wyjątkowe i eleganckie opakowanie Żyrafy Sophie.
Nowe pudełko podkreśla najważniejsze cechy związane Żyrafą Sophie – ikoną gryzaków dla dzieci, jej kojący wpływ na ząbkowanie, naturalność i bezpieczeństwo jednocześnie bawiąc i rozwijając maluszka. Informacje o gryzaku, jego historii i materiale, z którego jest wykonany, a także instrukcję czyszczenia i dbania zawarte są zarówno na pudełku jak i w ulotce i są obecnie też w języku polskim.